Просвітницько-виховний

ГО "Європейська Ассоціація Українців"

L'Association Européenne des Ukrainiens, A.S.B.L.

Президент Асоціації Олексій Толкачов

Адреса: Rue du Marteau 71, 1000 Brussels, Belgium

Контактні телефони: +38 050 462 05 97
+32 (0) 484 11 94 41 +32 (0) 487 20 88 30

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса сайту www.ukrassociation.eu

 

Європейська Асоціація Українців – це неприбуткове, неурядове громадське об'єднання українців з центром в Брюсселі, основною метою якого є просування і захист інтересів України та українців, що перебувають або постійно проживають в країнах ЄС, а також беруть участь в будь-яких видах діяльності за кордоном України.

Асоціація була заснована в Бельгії 12 листопада 2006 року за ініціативою видатних громадських діячів України та української еміграції в ЄС задля реалізації положень Національної концепції співпраці з закордонними українцями, яка була затверджена Президентом України 13 жовтня 2006 року.

Пріоритетні завдання Асоціаці:

  • формування позитивного зовнішньополітичного іміджу України в Європейському Союзі;
  • сприяння постійному та ефективному діалогу української громадськості з Європейським Парламентом, Європейською Комісією Європейськими національними органами влади та інституціями загальноєвропейського громадянського суспільства;
  • підтримка та сприяння євро інтеграційному процесу України;
  • надання інформаційної, методичної та організаційної допомоги українцям, які перебувають на території Європейського Союзу;
  • задоволення соціальних, економічних, політичних, культурних та духовних інтересів та потреб українців, які перебувають на території Європейського Союзу.

На сьогодні Європейська Асоціація Українців налагодила постійний діалог та інформаційний обмін з інституціями Європейського Союзу. У співпраці з українськими партнерами Асоціація запланувала та готує круглі столи в Києві та Брюсселі з питань енергетики, транскордонної співпраці, проблем розвитку громадянського суспільства в ЄС та Україні. Асоціація планує розпочати видання щомісячного інформаційного бюлетеня для Європарламенту та Євро комісії, в якому буде висвітлюватися політична та економічна ситуація в Україні, поточні процеси й тенденції, а також перспективи розвитку України

Пріоритетними для європейської Асоціації Українців є питання активізації євроінтеграційного процесу України, посилення енергетичної співпраці України та ЄС, сприяння розвитку торговельних та економічних контактів, питання розвитку транспортного сполучення України та ЄвроСоюзу.

Асоціація ставить своїм завданням організувати серію заходів, спрямованих на презентацію багатого українського культурного спадку та популяризацію сучасного українського мистецтва в Європі.

Вже найближчим часом Асоціація розпочне надання юридичної та методичної допомоги українцям, які знаходяться на території ЄС, буде сприяти їхній соціалізації в європейському суспільстві.

Бюлетень Пліч-о-пліч