Просвітницько-виховний

Термінове повідомлення щодо вірогідного загострення протистояння в Криму в ніч на 16 березня 2014 року.

Док. № 1503-1

Київ, 15/03/14, 21:00

(за джерелами Антикризової Ситуаційної Групи ЦРС)

Передумови

З огляду на те, що ситуація змінюється досить швидко, і російський агресор планує якнайскоріше перейти у зручну для нього фазу «гарячого» - вогневого – протистояння, є висока ймовірність штучного загострення ситуації.

Кремлю потрібні трупи. І цими трупами мають стати російські солдати, які сьогодні перебувають в Криму – на тимчасово окупованій території України. Кров росіян має підвищити патріотичний шал прихильників Путіна, підвищити моральний дух російських військових та деморалізувати тих, хто виходить в Росії з протестами на пікети, мітинги і демонстрації.

 

Щойно з’явиться перший вбитий російський військовий (наприклад, матрос Чорноморського Флоту, який впаде жертвою «невідомих» в яких «впізнають» бойовиків «Правого сектору») велетенська пропагандистська машина Кремля спрямує свою потугу на Україну, своїх громадян і світ з метою показати свої загарбницькі дії як відплатну акцію, в якій Росія буде стороною яка «обороняється» і «захищає» життя своїх громадян.

ОЗНАКИ

Наші джерела в Криму інформують нас про те, що центри комунікацій взяті під контроль і здійснюється вибіркове блокування важливих інформаційних систем, які забезпечують деякі види зв’язку з Києвом місцевих органів влади, державних структур в Криму, банківських та інших структур.

Також зафіксоване активне пересування т.з. «сил самооборони» в райони дислокації український військових підрозділів.

Якщо найближчим часом зв’язок не відновиться, то це свідчитиме про те, що російська сторона розпочне активні дії вже в ніч на 16 березня 2014 року.

Як варіант, така ескалація конфлікту потрібна Росії для того, щоб не проводити референдум, легітимність якого ніхто не визнає, і знайти інший привід для «законної» окупації Криму. Якщо події розвиватимуться саме таким чином, то «несподівано» зміниться статус військових без розпізнавальних знаків. Вони стануть «миротворцями».

Логічно припустити, що, в такому разі, концентрація військ на «київському» напрямку в прикордонних областях Росії, провокації в східних областях України та активізація спроб проникнення на територію України диверсійних груп є відволікаючим маневром, завданням якого є розпорошити українські війська та дезорієнтувати українські спецслужби, в той час, коли готується штурм українських військових частин в Криму.

МОЖЛИВА ПРОТИДІЯ

  1. Відновлення зв’язку через альтернативні засоби, зокрема й призначені для використання у воєнний час для обміну інформацією з агентурною мережею. Таке обладнання було в достатній кількості на складах ГУР.
  2. Звернення Уряду України до міжнародної спільноти з попередженням про можливі провокації вогневого протистояння в Криму зі сторони «невстановлених» осіб з метою окупації Криму через проведення «миротворчої» операції.
  3. Приведення до повної бойової готовності українських військових підрозділів  з метою захисту українських гарнізонів в Криму і недопущення проникнення ворога на територію інших українських областей.
  4. Підготовка і публікація Мобілізаційного плану для громадян України, згідно якого, зокрема, має бути евакуйоване мирне населення (в першу чергу – сім’ї військових, які перебувають в зоні можливих бойових дій), розгорнута мережа «партизанського» руху, базованого на автономних групах у складі 3-5 учасників, сформовані територіальні сили самооборони (резервісти, Національна гвардія, воєнізовані формування, добровольці).
  5. Звернення в.о. Президента України до українських громадян з інформацією про можливий розвиток подій протягом цієї ночі і завтрашнього дня.

Ми переконані, що поширення цієї інформації може запобігти трагедії і тому звертаємося до кожного з вас з проханням донести її до тих, хто приймає рішення якнайшвидше.

Бюлетень Пліч-о-пліч