Просвітницько-виховний

Результати творчого конкурсу «Україна моєї мрії

Оголошено результати Міжнародного конкурсу письмових творчих робіт “Україна моєї мрії”.

За результатами роботи Конкурсного журі були визначені переможці Конкурсу, які зайняли перші три місця в кожній віковій категорії. Конкретне місце кожного призера наразі не розголошується і буде оголошено під час церемонії урочистого нагородження призерів в Києві 3 грудня 2011 року.

Призові місця отримали роботи наступних учасників (в алфавітному порядку).

1 категорія (14-17 років):
- Гоян Анастасія Василівна, м. Чернівці;
- Кравець Вікторія Вікторівна, м. Київ;
- Мельникова Катерина Миколаївна, м. Кривий ріг;

2 категорія (18-24 роки):
- Бобрівець Мар’яна Олегівна, м. Тернопіль;
- Копецька Олеся Юріївна, м. Кіровоград;
- Рудченко Аліна Сергіївна, м. Вінниця;

3 категорія (25-35 років):
- Ільченко Роман Юрійович, м. Київ;
- Рожок-Капранова Ірина Іванівна, м. Львів;
- Сінченко Дмитро Володимирович, м. Житомир;

4 категорія (36 років і старше):
- Гайдай Віталій Андрійович, м. П’ятихатки (Дніпропетровська обл.);
- Мартинюк Василь Кирилович, с. Маяки, Луцький р-н, Волинська обл.)
- Поляков Юрій Володимирович, м. Сміла (Черкаська обл.);

Призерам Конкурсу, як і планувалося, будуть вручені сучасні ноутбуки (за 1 місце), стильні нетбуки (за 2 місце) та електронні книжки (за 3 місце).

Призовий фонд Конкурсу забезпечено завдяки Генеральному партнеру Конкурсу - Благодійному фонду Богдана Гаврилишина.

Нагадаємо склад почесного журі Конкурсу:
- Богдан Гаврилишин, член Римського клубу, доктор економіки, голова Наглядових Рад Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина та Міжнародного інституту менеджменту МІМ-Київ,  Почесний Консул України в Женеві;
- Олег Скрипка, відомий рок-музикант, співак, лідер гурту «Воплі Відоплясова», ініціатор етнічного фестивалю “Країна Мрій”;
- Мирослав Попович,
філософ, академік НАН України, директор Інституту філософії ім. Г.С.Сковороди;
- Сергій Рахманін,
журналіст, публіцист, заступник головного редактора тижневика “Дзеркало тижня. Україна”;
- Володимир Чеповий,
медіа-бізнесмен, письменник, директор “Інституту вивчення України”;
- Володимир Янченко,
бізнесмен, автор проекту “Парк «Київська Русь»;
- Олександр Сугоняко,
економіст, президент «Асоціації Українських Банків».

Зважаючи на жорстку конкуренцію та чималу кількість гарних творчих робіт Оргкомітет прийняв рішення відзначити Дипломами Конкурсу та заохочувальними призами (сучасний МР-3 плеєр) наступних учасників:
- Боброва Анастасія Олександрівна, м. Полонне (Хмельницька обл.);
- Бондаренко Олександра Віталіївна, м. Одеса;
- Борисенко Марина Степанівна, м. Кременчук (Полтавська обл.);
- Воєдило Дар’я Андріївна, м. Великі Мости, Сокальський район (Львівська обл.);
- Гуртовенко Ольга Леонідівна, Хмельницький;
- Євгенія Володимирівна Подобна, м. Київ;
- Євдокимова Анастасія Андріївна, м. Київ;
- Кальницька Олександра Володимирівна, м. Київ;
- Красельникова Тетяна Юріївна, с. Світлогірське, Кобеляцький р-н, (Полтавська обл.);
- Марцин Руслан Миколайович, Синельникове (Дніпропетровська обл.);
- Матіїшин Лілія Борисівна, м. Долина, (Івано-Франківська обл.);
- Освальд Катерина Юріївна, м. Київ;
- Подгорна Олександра, м. Одеса;
- Сапожнікова Яна Сергіївна, м. Кіровоград;
- Тютюнник Людмила Сергіївна, м. Суми;
- Хмара Дмитро Олександрович, м. Боярка (Київська обл.);
- Шикула Оксана Миколаївна, Куликівський район, с. Горбове, (Чернігівська обл.)

Дипломом Конкурсу та книгою Богдана Гаврилишина “Залишаюсь Українцем” було вирішено відзначити роботи наступних учасників:
- Бєлова Марина Миколаївна, м. Долинська (Кіровоградська обл.);
- Боженко Наталія Анатоліївна, м. Дружківка (Донецька обл.);
- Бондаренко Анна Миколаївна, смт. Затишшя (Одеська обл.);
- Буланова Ангеліна Вадимівна, м. Дніпродзержинськ (Дніпропетровська обл.);
- Виноградова Катерина Володимирівна, м. Київ;
- Гірна Дарія Олегівна, м. Львів;
- Данильчук Лідія, м. Львів;
- Крижна Владислава Анатоліївна, Горлівка (Донецька обл.);
- Криницький Олександр Тарасович, с. Дермань-1 (Рівненська обл.);
- Кручініна Єлизавета Олександрівна, Костянтинівка (Донецька обл.);
- Ліщинська Наталія Євстахіївна, м. Львів;
- Масяк Наталія Юріївна, м. Рудки, Самбірський р-н (Львівська обл.);
- Мачехін Ілля Олександрович, м. Київ;
- Мокрушина Марія Костянтинівна, м. Черкаси;
- Мурін Дмитро Олександрович, м. Київ;
- Обод Павло Сергійович, м. Харків;
- Полтораков Олексій Юрійович, м. Київ;
- Прокіна Олена Олексіївна, м. Севастополь, АР Крим;
- Рипалов Віктор Анатолійович, м. Хмільник, (Вінницька обл.);
- Романенко Світлана Анатоліївна, м. Бориспіль (Київська обл.);
- Рошинець  Тетяна Вікторівна,  с. Олександрівка,   Слов‘янський район (Донецька обл.);
- Рошинець  Тетяна Вікторівна, с. Олександрівка (Донецька обл.);
- Сєдих Тетяна Миколаївна, м. Донецьк;
- Слижук Дмитро Юрійович, м. Вижниця, (Чернівецька обл.);
- Твардовський Леонід Віталійович, с. Пироговичі (Київська обл.);
- Тибель Іван Васильович, с. Біла Криниця (Рівненська обл.);
- Ткач-Волощак Левко Юрійович, м. Львів;
- Фетісова Кристина Юріївна, м. Краматорськ (Донецька обл.);
- Фурманов Олександр Якович, м. Львів;
- Чолак Сергій Іванович, с. Червоний Промінь (Миколаївська обл.);
- Юрченко Богдан Миколайович, м. Київ.

Але це не все.

Спеціальним призом від Групи компаній “DiaWest-Комп’ютерний світ” буде нагороджено:
- Бортник Лєна Валеріївна, м. Луцьк;
- Климентовська Богдана Сергіївна, м. Київ;
- Лещенко Ліана Григорівна, с. Курінь, Бахмацький район (Чернігівська обл.)
- Тарасов Євген Олександрович, м. Одеса;
Вони отримають сучасний комп’ютер (системний блок) виробництва марки “Diawest”.


Особливої відзнаки від Курортного комплексу “Золотий Колос” (м.Алушта, Крим) удостоїлись:

- Новодворчук Ольга Василівна, м. Кременчук (Полтавська обл.);
- Шапоренко Володимир Васильович, м. Дніпропетровськ;
Їм буде вручено подарункові сертифікати (кожен на 2 особи) на проживання в Комплексі “Золотий колос” з 31 грудня 2011 року по 8 січня 2012 року. Вони зустрінуть Новий Рік в Алушті!

І, нарешті, унікальні роликові кросівки (скейтери) марки “HEELYS” від порталу www.heelys-kiev.blogspot.comотримають:
- Балабай Людмила Сергіївна, м. Київ;
- Усманова Вероніка Рустамівна, м. Черкаси
- Ханікова Анастасія Євгеніївна, м. Харків;

Ми вітаємо переможців, призерів та дипломантів Міжнародного конкурсу письмових творчих робіт «Україна моєї мрії» і запрошуємо їх на урочисту церемонію нагородження.


Урочиста церемонія нагородження відбудеться в Києві 3 грудня з 15.00 до 18.00 в Конгрегаційній залі Староакадемічного корпусу Національного університету “Києво-Могилянська Академія” (вул. Сковороди 2, ст.м. Контактрова площа). Реєстрація призерів і дипломантів - з 14.30.

електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном 095-870-80-10. Контактна персона - Юліана Молчанова.

відбувається за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном 099-545-18-84. Контактна персона - Олена Петрушенко.

Оргкомітет Конкурсу вітає всіх переможців, призерів та дипломантів! А також закликає не засмучуватись тих учасників, які цього разу не отримали призів.

Головне - не перемога в конкурсі, а здійснення мрій! Щоб Україна стала такою ж прекрасною, як і мрії про неї!

Бюлетень Пліч-о-пліч